قوانین:

اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان به رسمیت شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران داشته باشد

التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران داشته باشد

شخص ثبت نام کننده باید حداقل 18 سال تمام سن داشته باشد

ورود کاربران به وب‏‌سایت نمایندگی فروش هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده توسط نمایندگی فروش به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.
قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های نمایندگی فروش منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده نمایندگی فروش است.
– سفارشات تبلیغاتی که طی ساعات اداری به ثبت برسند حداکثر 48 ساعت زمان خواهند برد تا در سایت تبلیغاتی بارگذاری شود.
ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات نمایندگی فروش استفاده می‏‌کنید، سفارش تبلیغاتی اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که نمایندگی فروش به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد نمایندگی فروش برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه نمایندگی فروش را در پروفایل خود لغو کنند.
همچنین ممکن است نمایندگی فروش برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
نمایندگی فروش به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
نمایندگی فروش متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت نمایندگی فروش ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات نمایندگی فروش ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط نمایندگی فروش جزئی از دارای های معنوی ما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار نمایندگی فروش است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط نمایندگی فروش و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار نمایندگی فروش است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت نمایندگی فروش و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای نمایندگی فروش محفوظ است.
در صورت استفاده از هر یک از خدمات نمایندگی فروش ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است

ثبت، پردازش 
– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارشات تبلیغاتی ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. نمایندگی فروش به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
– کلیه سفارشات تبلیغاتی ثبت شده در سایت نمایندگی فروش به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.
– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
– نمایندگی فروش مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به حذف آگهی تبلیغاتی شما اقدام و هزینه پرداختی شما را عودت نمایید.
– در صورت بروز هرگونه شکایت نسبت به آگهی درج شده در سایت نمایندگی فروش ، حق بلا اثر نمودن و پاک کردن آگهی از سایت برای نمایندگی فروش محفوظ است. نمایندگی فروش در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت نمایندگی فروش می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
– کاربران باید هنگام سفارش تبلیغ مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، نمایندگی فروش جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای درج آگهی تبلیغاتی سفارشی وارد کنند.
آدرسی که سفارش دهنده تبلیغات به عنوان آدرس خود انتخاب می‌کند، در سایت ثبت و نمایش داده می گردد و در صورت تغییر آدرس، سفارش دهنده آگهی موظف به اعلام آن به سایت و اصلاح اطلاعات کاربری خود می باشد.
امکان پرداخت در محل برای سفارش‌هاییتبلیغاتی وجود دارد.
لازم به ذکر است درخواست و پر کردن فرم درخواست درج آگهی تبلیغاتی، در صورتی که شرایط درج آگهی سایت را نداشته باشد امکان پذیر نمی باشد.

سایت تبلیغاتی namayandegiforoosh.ir این حق را برای خود محفوظ می دارد که قوانین ثبت آگهی را در هر زمان که اراده کند تغییر و به روز رسانی کند.