ورود کاربران به وب‏‌سایت نمایندگی فروش هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده توسط نمایندگی فروش به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.
قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های نمایندگی فروش منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

– سفارشات تبلیغاتی که طی ساعات اداری به ثبت برسند حداکثر 48 ساعت زمان خواهند برد تا در سایت تبلیغاتی بارگذاری شود.
ارتباطات الکترونیکی
آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های ما از طریق آنها صورت می‌گیرد. ممکن است نمایندگی فروش برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.
ثبت، پردازش 
– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارشات تبلیغاتی ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. نمایندگی فروش به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
– کلیه سفارشات تبلیغاتی ثبت شده در سایت نمایندگی فروش به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و یا پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.
– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید آگهی تبلیغاتی تا 48 ساعت یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
– نمایندگی فروش مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به حذف آگهی تبلیغاتی شما اقدام و هزینه پرداختی شما را عودت نمایید.
– در صورت بروز هرگونه شکایت نسبت به آگهی درج شده در سایت نمایندگی فروش ، حق بلا اثر نمودن و پاک کردن آگهی از سایت برای نمایندگی فروش محفوظ است. نمایندگی فروش در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت نمایندگی فروش می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
– کاربران باید هنگام سفارش تبلیغ مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، نمایندگی فروش جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای درج آگهی تبلیغاتی سفارشی وارد کنند.
آدرسی که سفارش دهنده تبلیغات به عنوان آدرس خود انتخاب می‌کند، در سایت ثبت و نمایش داده می گردد و در صورت تغییر آدرس، سفارش دهنده آگهی موظف به اعلام آن به سایت و اصلاح اطلاعات کاربری خود می باشد.
امکان پرداخت در محل برای سفارش‌هاییتبلیغاتی وجود دارد.
لازم به ذکر است درخواست و پر کردن فرم درخواست درج آگهی تبلیغاتی، در صورتی که شرایط درج آگهی سایت را نداشته باشد امکان پذیر نمی باشد.

سایت تبلیغاتی namayandegiforoosh.ir این حق را برای خود محفوظ می دارد که قوانین ثبت آگهی را در هر زمان که اراده کند تغییر و به روز رسانی کند.

واتس آپ
ارسال پیام
جهت ارتباط در تلگرام کلیک کنید